• Головна
  • /
  • ЗМІ
  • /
  • Еспресо ТВ – Українці відзначили Міжнародний день жіночого підприємництва.
Еспресо ТВ – Українці відзначили Міжнародний день жіночого підприємництва.

Еспресо ТВ – Українці відзначили Міжнародний день жіночого підприємництва.

В Україні відзначили Міжнародний день жіночого підприємництва, який святкують у понад 140 країнах світу

Про це йдеться в сюжеті Еспресо.TV.

Україна долучається до святкування Міжнародного дня жіночого підприємництва. Його вже вкотре  відзначають  у понад 140 країнах світу. З цієї нагоди Міжнародна Амбасада жінок-підприємців України відзначила кращих й урочисто прийняла їх до своїх лав.

“Амбасадорка – це жінка-лідер, яка сама збудувала підприємство і яка також готова підтримувати наш етичний кодекс і ділитися своїм досвідом. Ми хочемо запрошувати якнайбільше жінок, в нас немає кордонів. В Польщі, наприклад, така організація налічує вже декілька тисяч і це наш скарб”, – наголосила президент Міжнародної Амбасади жінок-підприємців в Україні Вероніка Марчук.

Серед нових Амбасадорок – щедра меценатка, успішна бізнес-леді та активна громадська діячка Людмила Русаліна. Цій жінці вже протягом багатьох років вдається вдало поєднувати управління багатопрофільним бізнесом з вихованням п’ятьох дітей. Її якісна продукція представляє Україну на п”яти  континентах. Крім цього, вона підтримує розвиток вітчизняної науки, допомагає втілювати у життя благодійні, соціальні та культурні проекти.

“У мене вже багато років є місія – виробляти товари та послуги, які людям у всьому світі приносять радість і задоволення. А сьогодні до цієї місії додалася ще місія допомагати українським жінкам, які хочуть започаткувати свої підприємства. Мені б хотілося дійсно мати змогу поділитися своїм досвідом, підтримати наших українських жінок, які прагнуть і хочуть розвиватися”, – зауважила президент групи компаній “Петрус” Людмила Русаліна.

Вона є показовим прикладом для багатьох українок. Сама пані Людмила запевняє: успішною може стати кожна жінка.

“Я би їм побажала, нашим чудовим, розумним, сильним українкам, щоби їхні мрії втілювалися у життя. Бути впевненою в собі, не лякатися, рухатися вперед, вірити всередині, у душі, що все буде так, як ти бажаєш”, – підсумувала Людмила Русаліна.

Найголовніше – не боятися мріяти. Бо мрії мають здатність здійснюватися.

Джерело: Еспрессо.TV

Вгору