• Головна
  • /
  • ЗМІ
  • /
  • Канал «112 Україна» – Україна долучилася до святкування Міжнародного дня жіночого підприємництва
Канал «112 Україна» – Україна долучилася до святкування Міжнародного дня жіночого підприємництва

Канал «112 Україна» – Україна долучилася до святкування Міжнародного дня жіночого підприємництва

Україна долучилася до святкування Міжнародного дня жіночого підприємництва, одним з організаторів відзначення стала “Міжнародна Амбасада жінок-підприємців”, яка відзначила найуспішніших бізнес-леді та запросила їх вступити до своїх лав, передає “112 Україна“.

До організації вступила президент групи компаній “Петрус” Людмила Русаліна – меценатка, бізнес-леді та активна громадська діячка. Впродовж багатьох років їй вдається поєднувати управління багатопрофільним бізнесом та виховання п’ятьох дітей. Також вона підтримує розвиток вітчизняної науки, допомагає втілювати у життя благодійні, соціальні та культурні проекти.

“Дуже важливо що в нашій країні почали приділяти особисту увагу жінці не тільки як матері, берегині, жінці поруч з чоловіком, але і як жінці-підприємцю. І якщо в Україні буде зростати бізнес з участю жінок, і це буде підтримуватися і на державному рівні, це буде дуже й дуже добре”, – вважає вона.

Русаліна впевнена, що успішною може стати кожна жінка.

“Жінки все більше і більше впливовості мають не тільки у політиці, але й у бізнесі і підприємництві у нашій країні. і не тільки на рівні українського підприємництва, але й виходять на міжнародний рівень”, – додає підприємниця.

Продукція групи компаній Русаліної представляє Україну на п’ятьох континентах.

Джерело: 112 Україна

Вгору