Орися Розенкова

Засновниця та співвласниця букінг та івент агенції Global Events. Організатор концертних заходів в Україні, Європі, Азії та Америці.

Засновниця благодійного фонду «Обпалені війною».

Співзасновниця Міжнародної Амбасади Жінок-Підприємиць в Україні.

Випускниця Києво-Могилянської Академії: магістр соціальної політики, магістр психологічного консультування, соціолог, дипломований спеціаліст з паблік рілейшнз. Психолог, майстер reiki.

Переконана, що об’єднуючись разом, жінки зможуть досягати ще більших висот. Адже кожна з нас є мотивуючим прикладом для інших, своєрідною підтримкою і вірою у власні безмежні можливості. Бізнес, здебільшого, є територією чоловіків і жінці не завжди легко долати штучно створені ґендерні перешкоди на своєму шляху. І лише об’єднавшись і зростивши разом наші сили, наш творчий потенціал, успішність, наші контакти, рішучість, сміливість брати на себе відповідальність, бажання рухатись вперед, створюючи нове - ми отримаємо колосальні можливості для реалізації наших спільних наймасштабніших проектів та задумів. А також, платформу для соціальної та фінансової реалізації кожної учасниці глобального руху амбасадорок.

Давайте разом надихати інших українок повірити в себе та змінити життя на краще!

На запит учасниць ми проводимо бізнес-міксери, майстер-класи, тренінги, ігри, бізнес-симінари та лекції. У цьому році ми плануємо розширити горизонти наших заходів.

Вгору